Kancelaria Adwokacka

Adwokat Anna Kowalska

Obsługa prawna firm, Sprawy rozwodowe
Kancelaria adwokacka Adwokat Anny Kowalskiej - Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Kowalskiej z siedzibą w Warszawie świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Kancelaria Prawna prowadzona przez mec. Annę Kowalską stawia sobie za cel profesjonalną i wysokiej jakości obsługę prawną najbardziej nawet wymagających Klientów- osób fizycznych jak i firm.  Jesteśmy zorientowani na świadczenie pomocy zindywidualizowanej, dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta. Wszelkie działania, które podejmujemy są poprzedzone gruntowną analizą prawną problemu. Na jej podstawie prawnicy naszej Kancelarii dobierają adekwatne, najbardziej optymalne metody działania.

Zespołem Kancelarii kieruje adwokat Anna Kowalska wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie . Adwokat Anna Kowalska to prawnik z bogatym doświadczeniem, w szczególności w zakresie prowadzenia spraw o rozwód i innych spraw rodzinnych.

Usługi oferowane przez Kancelarię Adwokacką są świadczone na terenie Warszawy i okolic.

W przypadku obsługi prawnej firm istnieje możliwość ustalenia stałych, np. cotygodniowych dyżurów prawnika w siedzibie Klienta.

Dbamy o dobre relację z Klientami i służymy profesjonalnym wsparciem w często trudnych życiowych momentach takich jak rozwód czy uregulowanie kwestii związanych z opieką nad dziećmi.

Podejmowane przez nas działania są zgodne z zasadami etyki zawodowej obowiązującej adwokata.

 

Zapraszamy do współpracy.