Kancelaria Adwokacka

Adwokat Anna Kowalska

Porady prawne online

 

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady prawnej online:

Opis swojego problemu prześlij  na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W czasie 24 godzin otrzymasz odpowiedź zawierającą wstępną wycenę zlecenia oraz podstawowe informacje. W przypadku zaakceptowania warunków współpracy, zapłata umówionego wynagrodzenia nastąpi drogą elektroniczną, w formie przelewu na rachunek bankowy Kancelarii.

 

 W czasie 48 godzin od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku Kancelarii, otrzymasz drogą mailową wyczerpującą poradę wraz z stosownymi wskazówkami co do dalszego postępowania.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) przez Adwokat Annę Kowalską (Kancelaria Adwokacka ul. Puławska 1 a, lok. 3 02-515 Warszawa) w celu udzielenia porady prawnej online. Ponadto oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, o tym, że administratorem moich danych osobowych będzie Adwokat Anna Kowalska (Kancelaria Adwokacka  ul. Puławska 1A, lok. 3 02-515 Warszawa), oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do kontaktu ze mną, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Ponadto, zostałem/am poinformowana, że wyrażona przeze mnie zgoda może być odwołana w każdym czasie, zaś w tym celu należy wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.